Karrier

Hiszünk benne, hogy a siker annak a csapatmunkának az eredménye, mely kollegáink szakmai elkötelezettségéből és jószolgálatra-törekvéséből fakad.

Az elmúlt években elért szakmai fejlődéssel párhuzamosan kollégáink száma is jelentősen növekedett.

Szeretne egy stabil, megbízható vállalat munkatársa lenni?

Legyen Ön sikeres csapatunk legújabb tagja! Kérjük, tekintse meg aktuális állásajánlatainkat!

A szegedi székhelyű, magyar tulajdonú Goodwill Pharma Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • A cégcsoporthoz tartozó cégek teljes körű főkönyvi könyvelése
  • Adóbevallások elkészítése önállóan
  • Beszámolók készítése önállóan
  • Adóhatóságokkal és könyvvizsgálóval történő kapcsolattartás
  • Házipénztár kezelése
  • Statisztikák készítése
  • Különböző adatszolgáltatások a vezetők igényei szerint

 Követelmények:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek

Előny:

  • A Forrás-SQL ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Szeged

A magyar nyelvű pályázatokat a job@goodwillpharma.com címre kérjük megküldeni.

EnglishHungarySerbia