Karrier

Hiszünk benne, hogy a siker annak a csapatmunkának az eredménye, mely kollegáink szakmai elkötelezettségéből és jószolgálatra-törekvéséből fakad.

Az elmúlt években elért szakmai fejlődéssel párhuzamosan kollégáink száma is jelentősen növekedett.

Szeretne egy stabil, megbízható vállalat munkatársa lenni?

Legyen Ön sikeres csapatunk legújabb tagja! Kérjük, tekintse meg aktuális állásajánlatainkat!

A Goodwill Pharma Kft. 23 éve dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, szegedi székhelyű gyógyszeripari vállalkozás, melyben értékesítői csapatunkat folyamatosan bővítjük.

Kiváló minőségű termékeink értékesítésére keresünk:

Ügyfélkapcsolati munkatársat

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felhasználói szintű, magabiztos számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Lelkes, aktív hozzáállás
  • Kereskedői szemlélet

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • Lakossági ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Motiváló, teljesítmény arányos jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség szaktudásban és készségekben
  • Jó együttműködés esetén hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló minőségű termékek promóciója

Állás, munka területei:

  • Szeged
  • Értékesítés, Kereskedelem

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a job@goodwillpharma.com e-mail címre várjuk.

Az adatvédelmi tájékoztató, a következő linken található meg.

A Goodwill Pharma Kft. 23 éve dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, szegedi székhelyű gyógyszeripari vállalkozás, melyben értékesítői csapatunkat folyamatosan bővítjük. Kiváló minőségű külföldi és új, magyar fejlesztésű gyógyszereink ismertetéseihez az Budapest és környékére

Háziorvos látogatókat

keresünk.

Elvárások:

  • Kizárólag orvoslátogatói tapasztalattal!
  • Gyógyszerismertetői engedélyhez előírt diploma
  • Kiemelkedő eladási-, és tárgyalási készség
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs és szervezői képességek
  • Proaktivitás, fejlődési képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • A cég készítményeinek ismertetése
  • Kapcsolattartás az adott régióban dolgozó orvosokkal, gyógyszerészekkel
  • A vállalat képviselete szakmai konferenciákon
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Generikus gyógyszeripari tapasztalat
  • A kiterjedt háziorvosi kapcsolatrendszer

Amit nyújtunk:

  •  Versenyképes jövedelem
  •  Dinamikus csapat
  •  Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Magyarország, Budapest és környéke

EnglishHungarySerbia