Sárosi Laura a perui siker után portugál tornagyőztes

Hihetetlen formában játszik Sárosi Laura, a Goodwill Pharma Tisza Tollas SE versenyzője, aki a hétvégén francia ellenfelét múlta felül a portugál nemzetközi verseny döntőjében.

A szegedi Goodwill Pharma Tisza Tollas SE olimpikonja április végén Peruban nyert tornát, ezúttal pedig a Caldas da Rainhában rendezett portugál viadalon bizonyult a legjobbnak. Sárosi a nyitókörben az exszegedi Sándorházi Vivient, a folytatásban klubtársát, a kvalifikációból a főtáblára kerülő, indonéz Silvi Wulandarit, ezt követően pedig francia és dán ellenfelet legyőzve jutott a fináléba, ahol nagy csatában, 37 perc alatt kerekedett újabb francia riválisa fölé. 21:19, 21:19 arányban diadalmaskodott a döntőben, így tovább folytatja Peruban megkezdett veretlenségi sorozatát. Elképesztő statisztikákkal bír a szegedi játékos. 9 mérkőzése alatt 18:0 szettarányt produkált. Laura eredményeihez szívből gratulálunk, a tokiói olimpiai kvalifikációhoz pedig sok sikert kívánunk.

Kép forrása: szeged.hu